Firma ML FOIL Sp. z o.o. spółka komandytowa zajmuje się produkcją folii termoformowanych z tworzyw sztucznych (Polistyrenu i Polipropylenu), metodą wylewną. Produkowane przez nas folie wykorzystywane są do celów przemysłowych oraz spożywczych.

Odbiorcami produktów są firmy z branży tworzyw sztucznych, które na kolejnym etapie produkcyjnym wytwarzają z niej, przy pomocy termoformiarek, gotowe detale. W przypadku firmy ML FOIL są to głównie firmy z branż:

- budowlanej, ogrodniczej, motoryzacyjnej oraz spożywcze

Co wyróżnia produkt wytwarzany przez ML FOIL: opracowaliśmy system mieszanek tworzywowych, które dobierane są indywidualnie pod potrzeby danego klienta. Do mieszanek używane jest 100% tworzyw wtórnych, dzięki czemu firma przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Co więcej, produkcja jest bezodpadowa, tzw, zero waste production – oznacza to, że każdy odpad poprodukcyjny jest mielony i ponownie używany do produkcji. Posiadamy 5 tonowe mieszalniki tworzyw, które zapewniają jednorodną mieszankę do całego zamówienia. Każda dostawa surowców do produkcji jest przez nas badana na maszynkach laboratoryjnych.

Jako rodzinna firma bardzo dbamy o jakość naszych produktów oraz cenimy sobie dobrą atmosferę współpracy z naszymi klientami.